Opublikowano

Darmowy program do projektowania graficznego – jak korzystać z kreatora?

Darmowy program do projektowania graficznego online

Samodzielne stworzenie projektu graficznego może przyprawić o zawrót głowy osoby, które nie miały styczności z projektowaniem graficznym. Co więcej, wykonywanie projektów do druku znacznie różni się od przygotowania grafik, które będą używane do publikacji w Internecie. Aby finalny produkt wyglądał dobrze, trzeba więc mieć więcej niż podstawową wiedzę oraz poczucie estetyki.

Darmowy program do projektowania graficznego – twórz własne projekty, nawet jeśli nie masz pojęcia o grafice

Udostępniamy Ci możliwość skorzystania z bezpłatnego narzędzia, które pozwoli stworzyć Twój wymarzony wydruk, gadżet, materiał promocyjny. Nie musisz znać się na projektowaniu – łatwy w obsłudze program do projektowania wydruków online poprowadzi Cię sprawnie od A do Z. Swój gotowy projekt możesz mieć już po kilku kliknięciach.

Jakie są zalety kreatora projektów online w drukarni internetowej Cyfrowybialystok.pl? Udostępniony Ci program jest:

 • bezpłatny – tworząc projekt w kreatorze, nie musisz dodatkowo płacić za projekt, gdyż wykonasz go samodzielnie
 • prosty w obsłudze – ma wbudowany moduł samouczka, który poprowadzi Cię krok po kroku
 • ułatwiający pracę – projektując, nie musisz pamiętać o tym, czym są obszary bezpieczne czy spady – nasz kreator wyświetla Ci specjalne wskazówki, które pozwalają na stworzenie poprawnego projektu
 • bogato wyposażony – nasz kreator projektów zawiera gotowe szablony, w których tylko podmienisz swoje dane. Możesz też skorzystać z zamieszczonych klipartów do pobrania lub stworzyć projekt od podstaw.
 • umożliwiający personalizację – do kreatora wgrasz swoje logo, zdjęcia, grafiki, które możesz wykorzystać w projekcie. Masz też możliwość przygotowania różnych wersji danego projektu, różniących się np., zdjęciem, imieniem i nazwiskiem lub numerem.
 • z różnorodnymi produktami – z darmowym kreatorem projektów online zaprojektujesz swoje wydruki: ulotki, wizytówki, zakładki, metki, plakaty, naklejki, tatuaże, karty plastikowe. Wykonasz też grafikę na własne gadżety – kubki, koszulki, torby.
Kreator projektów online

Jak wykonać projekt do druku w kreatorze online?

Kilka wskazówek, które ułatwią Ci projektowanie:

 1. Wybierz w naszym sklepie internetowym produkt, który chcesz samodzielnie zaprojektować. Klikając odpowiednie miejsce, przejdź do kreatora projektów.
 2. Jeśli jest taka potrzeba, wybierz dodatkowe parametry produktu – liczbę sztuk, kolor lub inne niezbędne szczegóły.
 3. Przejdź do projektowania. Skorzystaj z gotowych szablonów do edycji lub stwórz swój projekt od nowa, kierując się wyświetlanymi podpowiedziami.
 4. Przed zatwierdzeniem sprawdź, czy Twój projekt nie zawiera błędów:
  • literówek
  • znaków wodnych
  • niedokończonych napisów
  • niepotrzebnych elementów
  • błędów stylistycznych
  • błędów interpunkcyjnych
  • pomyłek w datach.
 5. Zaakceptuj swój projekt.
 6. Kup odpowiedni produkt w sklepie.
 7. Czekaj na przesyłkę ze swoim zamówieniem lub maila o możliwości jego odbioru.
Program do projektów graficznych online bezpłatny

Co jeszcze warto wiedzieć, tworząc projekty do druku w kreatorze online?

Stosowanie kreatora pozwala na oszczędność czasu i umożliwia wykonanie projektu bez potrzeby posiadania umiejętności graficznych. Mimo podpowiedzi umieszczonych w kreatorze, podczas projektowania warto zwrócić uwagę na kilka rzeczy:

 1. Odcienie obrazu widocznego na monitorze mogą nieco odbiegać od rzeczywistego odcienia produktu i nadruku. Różnica wynika z indywidualnych ustawień monitorów każdego z użytkowników oraz stosowanej technologii znakowania.
 2. Do projektu najlepiej używać zdjęć i grafik wysokiej rozdzielczości, aby uzyskać jak najlepszy efekt i wyraźny nadruk.
 3. Kolor ciała na wydruku może wyjść bardziej intensywny niż na przesłanych zdjęciach.
 4. W przypadku druku jednolitego tła (apli) może wystąpić pasmowanie, zalecamy więc stosowanie innego rodzaju tła.

Jeżeli coś będzie niejasne w trakcie projektowania, zapraszamy do kontaktu z nami mailowo: sklep@cyfrowybialystok.pl lub telefonicznie: 508 282 933.

prosty program do projektowania ulotek, gadżetów, wydruków

Produkty dostępne z kreatorem online w sklepie Cyfrowybialystok.pl