Formy płatności

Płatności elektroniczne:

SOFORT i PayU to systemy płatności internetowych polegające na przelewie bezpośrednim z konta klienta końcowego na konto sklepu internetowego. Klient płaci korzystając ze swoich danych dostępu do własnego konta bankowego, czyli najbezpieczniejszej formy płatności internetowej. Dzięki potwierdzeniu dokonania transakcji w czasie rzeczywistym, zamówienie może natychmiast zostać przekazane do realizacji.

PayU Płacę Później:

Dzięki PayU Płacę Później za swoje zakupy możesz zapłacić nawet po 30 dniach od transakcji albo rozłożyć płatność nawet na 6 wygodnych rat. W trakcie 30 dni cyklu płatności możesz dokonać zakupów dowolną ilość razy.

  1. Z tej formy płatności możesz skorzystać robiąc zakupy na kwotę od 100 do 2000 zł brutto.
  2. Po wyborze płatności PayU Płacę Później zostaniesz przeniesiony na stronę z formularzem. Po jego uzupełnieniu, Twój wniosek trafi do partnera finansowego PayU, który zdecyduje o tym, czy możesz skorzystać z tej metody płatności. Całość procesu trwa około kilku minut.
  3. Po 30 dniach od dokonania zakupu, możesz spłacić całość kwoty bez dodatkowego oprocentowania lub też rozłożyć płatność na 6 comiesięcznych oprocentowanych rat.
  4. Po zatwierdzeniu Twojego wniosku dostaniesz e-mail z linkiem do Twojego panelu klienta, w którym będziesz mógł spłacić należność szybkim przelewem lub korzystając z karty. 

Więcej szczegółów na temat płatności przeczytasz na stronie PayU.

Płatność przelewem bankowym:

Dane do przelewu: 

Tytuł przelewu: numer zamówienia

Konto Inteligo: 03 1020 5558 0000 8302 3038 8395

de ART Druk Wielkoformatowy Borkowski i Piotrowski s.c.
ul. 42 Pułku Piechoty 78
15-181 Białystok

Czas księgowania przelewu może wynosić od 1 do 3 dni roboczych. Aby przyspieszyć zaksięgowanie, prosimy o przesłanie potwierdzenia przelewu (plik PDF do pobrania w każdym banku po zrealizowaniu wpłaty) na adres sklep@cyfrowybialystok.pl.

Płatność w siedzibie firmy:

Mogą Państwo opłacić zamówienie gotówką lub kartą, odbierając je w naszej siedzibie w Białymstoku, przy ulicy 42 Pułku Piechoty 78. Odbiór osobisty możliwy jest od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00. O tym, że zamówienie jest już gotowe, powiadomimy Państwa mailem.