Opublikowano

Oklejanie samochodów Białystok – reklama na pojazdach

Na wszelkie pytania dotyczące oklejenia aut odpowiemy Państwu mailowo: biuro@3deart.pl, www.cyfrowybialystok.pl

Niestety aktualnie do odwołania nie wykonujemy oklejania samochodów. Zachęcamy do zakupu naklejek samochodowych.

Oklejanie aut w Białymstoku

Profesjonalnie oklejamy samochody osobowe, przyczepy kempingowe, kontenery, busy, samochody dostawcze, a nawet cysterny, samoloty i łodzie. Do oklejenia auta możesz wykorzystać swój znak graficzny, logo czy hasło. Nasz dział kreatywny może też przygotować projekt graficzny na samochód według przekazanych przez Ciebie wytycznych. Jeżeli chcesz zmienić wygląd swojego samochodu lub potrzebujesz przyciągającej wzrok reklamy na pojeździe, zgłoś się do nas. 

Działamy sprawnie i fachowo, wszystko wykonujemy w jednym miejscu. Dopasujemy folie i zaproponujemy rozwiązanie, które najlepiej spełni Twoje oczekiwania. Oddajemy do dyspozycji nasz dział graficzny, który przygotuje projekt oklejenia pod przedstawione wytyczne. Możemy dojechać do klienta, dysponujemy też garażem, w którym panują komfortowe warunki do oklejenia Twojego samochodu, niezależnie od pogody, która panuje na zewnątrz. 

Foliowanie auta – czym oklejamy pojazdy?

Wykonujemy drukowane elementy graficzne, folię kolorową wycinaną. Na życzenie klienta przygotujemy oraz okleimy pojazd według dostarczonego lub wykonanego projektu graficznego. Drukujemy na foliach monomerowych i polimerowych. Nakładamy laminaty. Wycinamy kształty lub przygotowujemy bryty do klejenia. Pomagamy w doborze folii do zapotrzebowania klienta. W naszej siedzibie posiadamy wzornik kolorów folii, który ułatwi wybór odpowiedniego odcienia w błysku lub w macie. Oferujemy oklejanie samochodów folią ekonomiczną i folią samochodową.

Folia ekonomiczna a folia samochodowa – jakie są różnice?

Opierając się na naszym doświadczeniu, folię ekonomiczną polecamy do nakładania oklein na proste powierzchnie. Mogą to być najklejki samochodowe w postaci haseł, czy logotypów na karoserii bez przetłoczeń, które na aucie będą jeździć długie lata. Folia samochodowa natomiast cechuje się dużą rozciągliwością, więc doskonale sprawdzi się na przetłoczeniach, trudnych elementach, takich jak lusterka, i przy oklejaniu dużej (także całej) powierzchni samochodu. Jest również łatwa w zdejmowaniu, więc zda egzamin przy częstej wymianie oklein na nową. Jednocześnie idealnie nadaje się do długotrwałego oklejania.

Oklejanie samochodów reklamą – reklama na autach osobowych i samochodach dostawczych 

Reklama na samochodzie to świetny sposób na to, by przyciągnąć uwgę potencjalnego klienta. Najbardziej efektowna i zapadająca w pamięć jest reklama na całej powierzchni auta. Wykonujemy częściowe lub całkowite oklejenie samochodu folią z nadrukiem. Możemy również okleić jedynie dach samochodu lub inne wybrane elementy – lusterka, wskazane fragmenty nadwozia.  Jedynym ograniczeniem jest Twoja wyobraźnia – resztę pozostaw nam – profesjonalistom w oklejaniu samochodów. 

Ile kosztuje oklejenia auta? Ile m2 folii na oklejenie samochodu?

Cena oklejenia auta zależy od kilku elementów:

  • wielkości wzoru, którym ma być oklejony samochód
  • ilości folii zużytej do oklejenia
  • rodzaju wybranego materiału
  • tego, czy klient ma już gotowy plik z projektem do oklejenia samochodu czy jego przygotowanie zleci naszym grafikom 

Cena za oklejenie auta wynosi od 80 zł netto/m2 rzeczywistej powierzchni oklejenia.

Jak przygotować auto do oklejenia?

Przed umówieniem się na oklejenie, powinieneś wiedzieć o kilku rzeczach:

  1. Zadzwoń i umów się na oklejenie z wyprzedzeniem. Rzadko dostępne są terminy „od ręki”. Nasi graficy potrzebują chwili, aby dopasować projekt do kształtów Twojego auta. To samo dotyczy folii, która będzie naklejana na samochód. Aby okleina była trwała, ochronny laminat musi dobrze związać się z folią. Zależy nam na trwałym efekcie oraz Twoim zadowoleniu z naszej usługi.
  2. Najlepsze temperatury do oklejania auta to około 15 stopni wzwyż. Jeżeli planujesz okleić pojazd, kiedy na dworze panuje mróz, samochód będzie musiał spędzić noc w naszej hali. Zatem poprosimy Cię o podstawienie go dzień przed wyznaczonym terminem, żeby mógł złapać odpowiednią temperaturę.
  3. Jeżeli na karoserii znajduje się stara okleina, poinformuj nas o tym przed wyznaczeniem daty na oklejenie. Jeśli usunięcie poprzednich naklejek z auta będzie leżało po naszej stronie, wpłynie to na koszt oklejenia oraz wydłuży czas trwania tej usługi.
  4. Przed oklejaniem mile widziana jest wizyta Twojego pojazdu na myjni. Czyste auto szybciej przygotujemy do nałożenia folii, przez co skróci się czas oklejania.

Zapraszamy do składania zapytań lub kontaktu w naszej siedzibie w Białymstoku:

de ART s.c., ul. 42 Pułku Piechoty 78 w Białymstoku,
sklep[at]cyfrowybialystok.pl

(wysyłając do nas mail, znak [at] w adresie zastąp @)