Opublikowano

Remont ulicy 42 Pułku Piechoty

Drodzy Klienci, w najbliższych dniach (od 5 listopada 2021 roku) rozpocznie się remont fragmentu ul. 42 Pułku Piechoty. Dojazd do naszej firmy może być przez to nieco utrudniony. W wyniku prac zostanie zwężona część jezdni, która prowadzi od ronda Jana Tarasiewicza do pętli autobusowej przy ul. Warzywnej. Oprócz małych utrudnień w ruchu autem, przez zmniejszenie szerokości drogi mogą wystąpić niewielkie problemy przy ruchu autobusami linii 13,18 i 111.

W wyniku remontu powstanie dodatkowy pas ruchu. Dzięki temu dojazd do nas stanie się o wiele wygodniejszy. Pojawią się także nowe chodniki oraz dwie zatoki autobusowe. Jak podaje portal Urzędu Miejskiego w Białymstoku, rozpoczęte prace drogowe potrwają do końca 2021 roku. Jednak duży wpływ na termin realizacji remontu będą miały panujące warunki atmosferyczne.

Tymczasem jadąc do nas, zachowajcie zwiększoną ostrożność na ostatniej prostej naszej drogi dojazdowej. Polecamy Wam również bezpieczne i wygodne zakupy w naszym sklepie internetowym z dostawą na terenie Białegostoku.