Terminy realizacji

Jakie są terminy realizacji w cyfrowej drukarni internetowej cyfrowybialystok.pl?

  1. Terminy realizacji zamówienia podane są na stronie każdego produktu.
  2. Podane dni należy liczyć jako DNI ROBOCZE, czyli dni tygodnia od poniedziałku do piątku, nie licząc wypadających w międzyczasie dni świątecznych.
  3. Termin realizacji dla zamówień złożonych i opłaconych do godz. 12:00 liczony od dnia wpłynięcia zamówienia. Termin realizacji zleceń złożonych po godzinie 12:00 liczony jest od następnego dnia roboczego. Jeżeli załączone pliki są przygotowane niepoprawnie, wydłuży to czas realizacji zlecenia.
  4. Termin realizacji podany na stronie nie obejmuje terminu dostawy. Paczki wysyłane kurierem docierają w ciągu 1-2 dni roboczych od momentu wysłania.
  5. Realizacja na następny dzień (w 24h) dotyczy zamówień złożonych do godziny 12:00, które zawierają poprawnie przygotowane projekty. Odbiór osobisty w dniu zakończenia zamówienia jest możliwy od momentu wysłania z systemu wiadomości e-mail z informacją o zamówieniu gotowym do odbioru.  

Jak przyspieszyć realizację zamówienia w sklepie internetowym – drukarni online?

  1. Pliki do druku przygotuj zgodnie z wytycznymi. Znajdziesz je na stronie każdego produktu w zakładce „PROJEKT” znajdującej się pod tabelą z wyceną. Skorzystaj też z gotowych makiet, które ułatwią dopasowanie wymiarów. Makiety do pobrania w formacie cdr i PDF odnajdziesz z zakładce „SZABLONY”.
  2. Jeżeli płacisz przelewem tradycyjnym, prześlij nam potwierdzenie przelewu na adres sklep@cyfrowybialystok.pl. Dzięki temu zamówienie szybciej trafi na produkcję.
  3. Sprawdzaj pocztę – wszystkie komunikaty i uwagi odnośnie do Twojego zamówienia przesyłamy na adres e-mail, który podajesz w zamówieniu. Być może potrzebna będzie poprawa pliku lub podjęcie szybkiej decyzji? Trzymaj rękę na pulsie i zaglądaj do swojej skrzynki odbiorczej, zanim skierujemy zamówienie do realizacji. Jeśli nie widzisz wiadomości wysłanych z adresu sklep@cyfrowybialystok.pl, sprawdź folder SPAM.
  4. Zamów realizację zamówienia w opcji ekspres. Przy większości produktów możesz wybrać standardowy i przyspieszony czas realizacji. 
  5. Jeśli zależy Ci na gwarancji dostawy na następny dzień lub na konkretną godzinę, skontaktuj się z nami: sklep@cyfrowybialystok.pl, tel. 508 282 933.